Kredyt samochodowy online

Chęć posiadania nowego samochodu często nie idzie w parze z posiadaniem odpowiednich środków. Nic więc dziwnego, że każdego roku wielu obywateli stara się o kredyt samochodowy. Jak sama nazwa wskazuje – jest to kredyt celowy, a zdobyte pieniądze muszą być wydane na kupno pojazdu. Ważną cechą takiej umowy jest to, że auto jawi się materialnym zabezpieczeniem kredytu – podobnie jak mieszkanie to naturalne zabezpieczenie w przypadku kredytu hipotecznego. Nie ma przy tym znaczenia czy kredytobiorca pragnie nabyć auto w salonie, czy na rynku wtórnym. Obecnie zaś konkurujące ze sobą banki przygotowały wiele rozmaitych ofert tego typu, więc kierowcy mają w czym wybierać.

 

 

Na co możesz przeznaczyć kredyt samochodowy

  • Samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 tony
  • Zakup samochodu nowego i używanego
  • Zakup motoru nowego i używanego
  • Zakup skutera i quada
  • Zakup łódki lub jachtu

Dla kogo przeznaczony jest kredyt samochodowy

Z kredytu samochodowego mogą skorzystać osoby fizyczne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub wykonującym wolny zawód.

Na jaki okres czasu można zaciągnąć kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy możesz spłacać od 6 miesięcy do 12 lat.

Czy muszę posiadać wkład własny żeby zaciągnąć kredyt na samochód?

Nie. W ofercie są kredyty z możliwością kredytowania do 125% wartości pojazdu.

Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu?

Tak, możesz w dowolnym momencie dokonać wcześniejszej częściowej/całkowitej spłaty kredytu.

Kredyt na samochód używany sprowadzony z zagranicy

Kredyt na zakup używanego środka transportu nie zarejestrowanego w Polsce może być udzielony pod warunkiem, że zakup następuje od dealera lub komisu mającego siedzibę w Polsce, zajmującego się handlem używanymi środkami transportu.

Warunki otrzymania kredytu samochodowego

Warunkiem udzielenia kredytu jest ustanowienie zabezpieczania na pojeździe mechanicznym tzn. że jest on własnością banku do zakończenia okresu kredytowania.

Jedno przemyślenie nt. „Kredyt samochodowy online


  1. […] Chęć posiadania nowego samochodu często nie idzie w parze z posiadaniem odpowiednich środków. Nic więc dziwnego, że każdego roku wielu obywateli stara się o kredyt samochodowy. Jak sama nazwa wskazuje – jest to kredyt celowy, a zdobyte pieniądze muszą być wydane na kupno pojazdu. Ważną cechą takiej umowy jest to, że auto jawi się materialnym zabezpieczeniem… Czytaj dalej Kredyt samochodowy online  […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *