Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest najbardziej popularnym produktem finansowym . Jest to rodzaj kredytu udzielanego przez instytucje finansowe, który klient może przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel. Właśnie ta dowolność przesądza o ogromnym popycie na tego typu kredyt,a za pomocą naszej strony złożysz wniosek w wybranym banku bez wychodzenia z domu i wizyty w banku.

Kredyt gotówkowy na dowód

Nie które banki proponują w swojej ofercie kredyt gotówkowy z uproszczoną procedura tak zwany kredyt na dowód.Niestety korzystając z takiego kredytu bez zaświadczenia bank może zaproponować niższą kwotę maksymalna do tej jaką moglibyśmy otrzymać dostarczając dokument potwierdzający nasze zatrudnienie jak i uzyskiwane miesięczne dochody.

 

Masz nie duże dochody a chciałbyś skorzytstać z kredytu?

Każdy bank ma swoje wymagania co do minimalnego dochodu uzyskiwanego przez osobę wnioskującą o kredyt gotówkowy,spośród ofert wyróżniliśmy kilka banków których wymagania są najniższe.

Credit Agricole (dawny lukas bank)- minimalny dochód 380zł

Getin Bank-minimalny dochód 550zł

Bank Pocztowy-minimalny dochód 660zł

Alior Bank-minimalny dochód 880zł

 

Kredyt bez zgody współmałżonka

Oferta Banków w których jest możliwość zaciągnięcia kredytu bez zgody współmałżonka

PKO BP– Bez zgody współmałżonka pożyczka do 8000 zł

Getin Bank– Bez zgody współmałżonka pożyczka do 20 000 zł

 

Ile wynosi maskymalna kwota kredytu gotówkowego?i ile wynosi jego oprocentowanie?

Jeśli chcesz zobaczyć o jaką maksymalną kwotę możesz się ubiegać w danym banku, ile wynosi oprocentowanie takiego kredytu, jaką prowizję pobierają banki przy udzielaniu kredytu gotówkowego to zapraszamy do zapoznania się z tabelę porównawczą.

 

Chcesz wziąć kredyt ,aby spłacić wcześniejsze zobowiązanie? jest inny sposób

Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciu kolejnego kredytu gotówkowego ,żeby spłacić wcześniejsze swoje zobowiązania finansowe to może lepiej zastanowić się nad skorzystaniem z kredytu konsolidacyjnego.Za jakiego pomocą spłacisz inne zobowiązania, obniżając ratę kredytu nawet o 50% a dodatkowo mogą zostać ci przyznane środki, które będziesz mógł wydać na dowolny wybrany cel. Więcej informacji na temat kredytu konsolidacyjnego uzyskasz tutaj kredyt konsolidacyjny.

 

Kredyt bez BIK

Masz problemy z zaciągnięciem kredytu, przez zła historie kredytową BIK lub bank wykazuje że nie posiadasz zdolności kredytowej, możesz skorzystać z kredytu oferowanego przez instytucje pozabankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *